Gardens of Babylon’da Çiğ Besin Detoksu

The LifeCo’dan sevgili arkadaşım Muhammet, şuan Bodrum’da Gardens Of Babylon’un Wellbeing Koordinatörü. Bana raw food’la detoks programlarına başladıklarını, bir raw food şefleri olduğunu söylediğinde tabi ki merakım beni ele geçirdi ve daveti üzerine ilk fırsatta uçağa atlayıp ziyarete gittim.

Gardens of Babylon

Denize sıfır olan otel büyüleyici bir manzaraya sahip, yunan adaları dibinizde. Yoga, yürüyüş yolları, masaj, deniz suyu havuzu gibi şımartıcı faktörler düşünülmüş.Spa harika, Bali masajını muhakkak tavsiye ederim.

Raw food dışında sıvı detoks ya da zayıflama programları da var ve bu işin olmazsa olmazı kolon hidroterapi de. Önceden Ender Saraç’la klasik diyet programları yapan otel şimdi çiğ besin ve de sıvı detoksunun gerçekten de en iyi program olduğuna inanmış gözüküyor. Denediğim çiğ mutfak lezzetleri de epey başarılıydı. Ekip bu işe inanan, gönül veren insanlardan oluşuyor.

Yeşil Detoks İçeceğiraw pizza

Konaklamalı herhangi bir detoks programı kişi başı 160 euro. Türkiye ve yurt dışındaki örnekleriyle karşılaştırılırsa gayet makul bir rakam. Genelde yurtdışındaki detoks merkezlerinde gördüğüm sadece para kazanma aşkı burada personelin samimi yaklaşımı sayesinde daha ılımlı.

Ne güzelki Türkiye’de yeni yeni merkezler açılıyor ve insanlar sağlık, veganizm, raw food, detoks konusunda daha da bilinçleniyor.

Bodrum’dan sevgiler

http://www.gardenbabylon.com/panel/blog/

This entry was published on 01/10/2013 at 4:30 pm and is filed under Cafe&Restaurant, Detoks, Raw Food, Sağlık, Türkiye. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

One thought on “Gardens of Babylon’da Çiğ Besin Detoksu

  1. Güzel bir site elinize sağlık.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: